Oyunlar Taylan Erler Stand-Jazz Cazın Eğlenceli Hali + Kozyatağı Kültür Merkezi

Taylan Erler Stand-Jazz Cazın Eğlenceli Hali

Dil

Türkçe

Süre

120 dk

Yaş

15+

Sahne

Kozyatağı Kültür Merkezi

İlçe

Kadıköy

İl

İstanbul
  • Özet
  • Neden İzlemeliyim ?
  • Tanıtım Videosu

Bu gösteride zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bazen sohbet, bazen standup bazen kahkaha ve bolca şarkı dinleyecek, dolu dolu, harika bir gece yaşayacak ve dostlarınızla paylaşacaksınız.

'Taylan Erler İstanbul jazz Band' konserlerinde ağırlıklı olarak; Dixieland, New Orleans ve bilinen caz standartlarına kendi üslupları ile yer veriyor.

Deann Martin, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Fats Waller, W.C Handy, Ray Charles ve Louis Armstrong gibi dünyaca tanınmış efsane sanatçılardan, Hello Dolly, Love, Newyork New York, St. Louis Blues, Oçhi Cherney, Summertime gibi unutulmaz parçaları da seslendiriyor.

Grubun solisti ve kurucusu taylan erler şunları söylüyor:

'Gösterimiz başladığında insanları gülerken, tempo tutarken ve iyi zaman geçirip eğlenirken gördüğümde doğru bir şey yaptığımı hissediyorum'

Piano: Mustafa Salih Duman Bass: Mehmet Alper Kılıç Davul: Korcan Ulusoy - Özgür Bayer Klarinet: Ozan Akarsu Kornet& Solist : Taylan Erler Ton Maister : Kahraman Aydın

Organizasyon: Tiyatro Fil

TAYLAN ERLER

1966' da İstanbul'da doğan Taylan Erler, küçük yaşlardan itibaren halası ve eniştesi tarafından müzik kültürü ile büyütüldü. Erler, 1975'li yılarda Amerikalı caz trompetçisi Louis Armstrong'un sesi ve çalış tarzından etkilendi ve trompet dersi aldı. Çocukluk hayalim dediği grubunu 2008 de kurdu ve daha sonra bunu, 2009 da kurduğu "Stand Jazz" ile profesyonelliğe taşıdı. 2010' da kurduğu "Taylan Erler Jazz Quartet" ile tarzını bir üste taşıdı. Çıktığı sahnelerde seyirciye kendini sevdirerek, kendi deyimi ile "caz hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı" diyerek seyircisine caz'ın eğlenceli olabileceğini de gösterdi. 2012 yılında kurduğu "Taylan Erler İstanbul Jazz Band" ile caz ile eğlencenin ayrılmaz bir bütün olduğunu söylemeye devam ediyor.


Oyundan Görüntüler
İngilizce Çocuk Oyunları İngilizce Çocuk Oyunları Kazanımları İngilizce Çocuk Tiyatrosu İngilizce Oyun

Tiyatrofil.com © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır

Hakan Salih