Oyunlar Moonlight

Moonlight

Dil

İngilizce

Süre

40 dk

Yaş

5+
  • Online Oyun Hakkında
  • Özet
  • Summary
  • Tanıtım Videosu

-Yayın www.tiyatrofil.com üzerinden izlenebilecektir.
-Etkinlik kayıttan sahnelenecektir. Satın alınan biletler etkinlik yayınına erişim için geçerlidir.
-Yayın linki 12.45’de aktif olacaktır ve etkinlik bittiğinde sona erecektir.
-Yayını mailinize gelen bilet kodu ile www.tiyatrofil.com üzerinden giriş yapıp izleyebilirsiniz. İlgili kod kişiye özeldir.
-Yayını, bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
-Satın aldığınız her bilet için tarafınıza bir adet giriş kodu gönderilecektir. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.
-Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
-Yayın hakları Tiyatro Fil’e aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.
-Yayın sırasında bir aksilik yaşandığı takdirde, info@tiyatrofil.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce hiç gece ayın ışığını görmediğiniz zaman endişelendiğiniz oldu mu? Amy’nin oldu. Bu duruma yattığı yataktan çözüm bulamasa da, hayal dünyasında Ay’ın aydınlık yüzünü bulmayı tercih etti.  Rüyalarında çıktığı bu yolculukta gezegenleri tanıyan Amy, sorunun Güneş’ten kaynaklandığını anladığında, ona paylaşmanın önemini anlatmanın bir yolunu buldu. Her şeyi tek başına halledemeyeceğini ve birlikten kuvvet doğacağını anlayan Güneş’in bu duruma ikna olması pek zor olmadı. 

Have you ever felt worried about losing moonlight? Amy has. Even though she can’t find a solution from his bed, she chooses to find the bright part of the Moon.  When Amy, who discovers the planets in her dream travel, understands that the main reason of the problem is the Sun and she finds a solution to show the importance of sharing. It is not difficult to convince the Sun who understands union makes strength. 


Oyundan Görüntüler
İngilizce Çocuk Oyunları İngilizce Çocuk Oyunları Kazanımları İngilizce Çocuk Tiyatrosu İngilizce Oyun

Tiyatrofil.com © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır

Hakan Salih