info@tiyatrofil.com

0555 510-34-80 - 0553 135 94 64

Hakkımızda

Tiyatro Fil, 2014 yılında Tuğba GÜDÜCÜ POYRAZ ve Mustafa POYRAZ tarafından kurulmuştur. Çocuk Tiyatrosu alanına yeni bir soluk getiren Tiyatro Fil, eğitime destek amaçlı İnteraktif İngilizce çocuk tiyatroları sahneliyor. “Eğitim” temelli üretilen oyunlar İngilizce öğretmeni ve pedagog eşliğinde hazırlanıyor. “Çocuklar için bambaşka bir tiyatro deneyimi” sunan Tiyatro Fil’in oyunlarını 3-9 yaş arası çocuklar rahatlıkla izleyebiliyor. İnteraktif olarak sahnelenen oyunlar çocukların katılımıyla yönleniyor. Çocuklar oyuncularla İngilizce iletişim kuruyor ve öğrendiklerini pekiştiriyor. Ayrıca yeni kelimeler öğrenerek İngilizce diline ilgilerini arttırıyorlar. 

“Fil kadar masum tiyatro” sloganı ile sanat hayatına başlamış olan Tiyatro Fil; Çocukların eğitimlerine eğlenceyle beraber destek olmak amacıyla oyunlar üretip sahneleyerek her çocuğun dünyasında yer almayı hedefliyor.
Misyon: Her şeyin en iyisini hak eden çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak amacıyla eğlenceli, kaliteli, eğitsel aktivitelerin yanı sıra İngilizce ve Türkçe tiyatro oyunları da sunarak gelişimlerine katkıda bulunmak.
Vizyon: Geleceğin değişen ve gelişen dünyasında, farklı ve yenilikçi bir bakış açısı oluşturarak çocukların eğlenerek öğrenebileceği, dil gelişimlerine de katkıda bulunacak alternatif eserler sunmak.


“Fil kadar masum tiyatro”
 

To Top ↑ To Top ↑