info@tiyatrofil.com

0 553 135 94 64 - 0 850 346 0 FİL (345)

Oyun Hakkında

Kahramanımız sevimli fil Joey ailesini kaybeder ve onları aramak için yollara düşer. Ailesinin bir hayvanat bahçesine kapatıldığını düşünen Joey, oradaki bekçiyi bir türlü atlatamaz. Maalesef ki kötü kalpli bekçi onu diğer hayvanlar gibi bir kafese kilitler. Sürpriz bir çıkış yolu bulan Joey, yeni arkadaşlar edinerek ailesini aramaya devam eder. Bakalım karşılaştığı zorluklar sonucunda kahramanımız ailesini bulabilecek mi?

Oyundan Kareler

IMG_3908.JPG
IMG_4241.JPG
IMG_4244.JPG
IMG_4256.JPG
IMG_4258ii.JPG
IMG_4263.JPG
IMG_4270.JPG
IMG_4277.JPG
IMG_3933.JPG
Kahramanımız sevimli fil Joey ailesini kaybeder ve onları aramak için yollara düşer. Ailesinin bir hayvanat bahçesine kapatıldığını düşünen Joey, oradaki bekçiyi bir türlü atlatamaz. Maalesef ki kötü kalpli bekçi onu diğer hayvanlar gibi bir kafese kilitler. Sürpriz bir çıkış yolu bulan Joey, yeni arkadaşlar edinerek ailesini aramaya devam eder. Bakalım karşılaştığı zorluklar sonucunda kahramanımız ailesini bulabilecek mi? Oyunumuz içerik olarak aile teması üzerinden aile sevgisini; paylaşma ve yardımlaşma davranışları üzerinden de arkadaşlığın önemini vurgulamaktadır. Anlatım dili itibariyle İngilizce ile yeni tanışmış minik arkadaşlarımızın kolaylıkla anlayabileceği okul öncesi seviyesine de hitap eden bu danslı, müzikli ve eğlenceli oyunumuzu keyifle izleyeceksiniz. Çocuklarımız, kahramanımızın sorularını cevaplayarak ona yardım edecek ve bu şekilde oyuna interaktif olarak da katılmış olacaklar.
Our character who is a cute elephant named Joey loses his family and goes to find them. He thinks that his family is locked in a zoo but he can’t get over the zoo keeper there. Unfortunately, the black hearted zoo keeper locks Joey in a cage like other animals. Then he finds a way out and keeps trying to find his family by meeting new friends. Let’s see even if he comes across many difficulties, will he be able to find he find his family? The content of our play emphasizes the importance of friendship upon sharing and helping behaviors and family love upon family theme. In respect of the language; you will watch this play including music, dance, fun with pleasure and in respect of the used language; our play is adapted for preschool, kindergarten, even very young language learners who can easily understand the theme and events. During the play, students will have a chance to participate in the events interactively by answering our character’s questions and by helping him.
To Top ↑ To Top ↑